• Nowy

ŚWIECA SOJOWA - CYTRUSY

79,00 zł
Brak podatku

Świeczka z wosku sojowego w uroczej śledziówce vintage o delikatnym zapachu pomarańczy, cytryny, limonki i grejpfruta.

Świeczka na swoim wierzchu ma zatopione małe kryształy kwarcu dymnego.

Kwarc dymny oczyszcza z negatywnych energii, oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi. Kiedy jesteś w bardzo złym nastroju, potrzymaj ten kamień w dłoni przez kilka minut, może sprawić że zły humor odejdzie.

Po wypaleniu świecy kryształy można oczyścić i dalej używać jako amuletów lub elementów dekoracyjnych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

pojemność: 130 ml

czas palenia: ok 26 h 

knot: podwójny drewniany (dwie sztuki)

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokładym umyciu) można wykorzystać ponownie, jednak niekoniecznie w celach spożywczych.

Przy finalizacji zakupu należy w komentarzu zamówienia (etap 3 - SPOSÓB DOSTAWY) wpisać numer paczkomatu, na który zostanie wysłane zamówienie.

Czas realizacji zamówienia: 2-4 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

 

Wszystkie świeczki oraz makramy marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio od artysty, więc na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

sojowa192