• Nowy

ŚWIECA SOJOWA - WONNA LAWENDA

69,00 zł
Brak podatku

Świeczka z wosku sojowego w przepięknej miseczce vintage o delikatnym zapachu wonnej lawendy.

Świeczka na swoim wierzchu ma zatopione drobne kamyczki ametystu.

Ametyst przede wszystkim dał się poznać jako amulet szczęścia, który przynoszący powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Kamień działa również uspakajająca. Posiadanie ametystu pozwala na pokonanie bezsenności oraz skutecznie poprawia jakość naszego snu. Kamień ametyst to również amulet, który pomaga łagodzić obyczaje. Nadmierna nerwowość, różnego rodzaju stany lękowe oraz stresy nie od dziś leczone są przy jego użyciu.

Po wypaleniu świecy kryształy można oczyścić i dalej używać jako amuletów lub elementów dekoracyjnych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

pojemność: 250 ml

czas palenia: ok 50 h 

knot: podwójny drewniany (dwie sztuki)

Świeczka barwiona specjalnym barwnikiem do wosku.

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokładym umyciu) można wykorzystać ponownie, jednak niekoniecznie w celach spożywczych.

Przy finalizacji zakupu należy w komentarzu zamówienia (etap 3 - SPOSÓB DOSTAWY) wpisać numer paczkomatu, na który zostanie wysłane zamówienie.

Czas realizacji zamówienia: 2-4 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

 

Wszystkie świeczki oraz makramy marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio od artysty, więc na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

sojowa188