• Nowy

ŚWIECA SOJOWA - PALO SANTO

99,00 zł
Brak podatku

Świeczka z wosku sojowego w minimalistycznym mleczniku vintage o delikatnym zapachu palo santo.

Świeczka na swoim wierzchu ma zatopione małe kryształki fluorytu.

Fluoryt wzmacnia procesy myślowe, zwiększa zdolność przyswajania wiedzy, sprzyja koncentracji, wreszcie - pomaga zrozumieć zarówno związki przyczynowo-skutkowe, jak i sprawy, które zazwyczaj wymykają się przeciętnym ludzkim umysłom, w tym te, których nie sposób logicznie wytłumaczyć. Rozbudza intuicję, pozwala również odciążyć mózg od nadmiaru myśli, sprzyja też intensywnemu wysiłkowi umysłowemu. Nazywany jest Kamieniem Geniuszy i zalecany przede wszystkim osobom, które na co dzień zmuszone są do pracy umysłowej.

Po wypaleniu świecy kryształy można oczyścić i dalej używać jako amuletów lub elementów dekoracyjnych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

pojemność: 300 ml

czas palenia: ok 63 h 

knot: podwójny drewniany (dwie sztuki)

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokładym umyciu) można wykorzystać ponownie, jednak niekoniecznie w celach spożywczych.

Przy finalizacji zakupu należy w komentarzu zamówienia (etap 3 - SPOSÓB DOSTAWY) wpisać numer paczkomatu, na który zostanie wysłane zamówienie.

Czas realizacji zamówienia: 2-4 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

 

Wszystkie świeczki oraz makramy marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio od artysty, więc na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

sojowa187