• Nowy

HARMONY - PODSTAWKA POD PALO SNATO

95,00 zł
Brak podatku

Wykonane z białej bezszamotowej gliny. Całość wykonana ręcznie ( nie z odlewu gipsowego!) w związku z tym każda podstawka jest unikatowa i posiada nieco inny kształt. Łapki są szkliwione, mają gładka powierzchnie, nie ma problemu z czyszczeniem.Podstawki są odporne na bardzo wysoką temperaturę, dlatego świetnie nadają się do palenia Palo Santo.

Podstawki są odporne na bardzo wysoką temp. dlatego świetnie nadają się do palenia Palo Santo. 

Do każdej łapki artysta dołącza przepiękne Palo Santo prosto z Peru o głębokim, pierwotnym zapachu. Każde zamowienie zapakowane jest w fasonowe pudełko z bibułką - możesz je odrazu podarować bliskiej osobie, lub sprawić sobie wyjątkowy prezent.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

UWAGA : Każda rzecz jest wykonywana jest ręcznie - nie z formy, więc staniesz się posiadaczem rzeczy unikatowej! Artystka tworzy sztukę - czas wykonania zamawianej rzeczy i realizacji zamówienia do 5 dni roboczych. W każdą pracę wkłada 100% pasji, miłości i radości tworzenia.

Wszystkie obrazy oddruki oraz podstawki pod kadzidła marki KLO wysyłane są bezpośrednio od artystki, więc na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

KLOCERAM001