• -10,00 zł
AROMATYCZNY PIERNIK - ŚWIECA SOJOWA
search
  • AROMATYCZNY PIERNIK - ŚWIECA SOJOWA
  • AROMATYCZNY PIERNIK - ŚWIECA SOJOWA

AROMATYCZNY PIERNIK - ŚWIECA SOJOWA

65,00 zł
55,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brak podatku

Świeczka z wosku sojowego w przepięknej filiżance vintage o delikatnym zapachu świątecznego piernika.

pojemność: 200 ml

czas palenia: do ok 40 h

knot: drewniany

produkt wegański

Dostępne dwie sztuki.

 

PRZYPOMINAM TEŻ, ŻE OSOBY Z WARSZAWY MOGĄ ODEBRAĆ ZAMÓWIENIA W MOJEJ PRACOWNI NA WARSZAWSKICH BIELANACH.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokałdym umyciu) można wykorzystać ponownie, a po dokładnym umyciu i wyparzeniu również w celach spożywczych

UWAGA: Nie należy pozostawiać świecy bez nadzoru w miejscu przebywania dzieci i zwierząt, oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać palenia świecy w miejscach narażonych na przeciągi. Nie spożywać zawartości. 

Naczynko po wypalonej świecy można do mnie przesłać lub przynieść (dla osób z Warszawy) w celu ponownego zalania woskiem o zapachu takim samym lub innym. W tym celu zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez wiadomości na instagramie czy facebooku.

Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

Wszystkie świeczki, makramy oraz produkty vintage marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio z pracowni na warszawskich Bielanach i można je łączyć z projektami marki MATEOSLAYER'S DIGITAL ART oraz #MOMIDESIGN, lecz na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

Istnieje możliwość również odbioru osobistego zamówienia na terenie Warszawy w sklepie CENTRUM TWÓRCZE w Centrum Praskim Koneser lub w naszej pracowni na Bielanach. Po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt w którym z tych dwóch miejsc interesuje Państwa odbiór.

2023sojowa317