• -20,00 zł
KINKY PLATE - LEAF
search
  • KINKY PLATE - LEAF

KINKY PLATE - LEAF

160,00 zł
140,00 zł Zniżka 20,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni. 160.00 zł
Brak podatku

Przepiękny talerz z odzysku, na który została naniesiona autorska ilustracja artysty. Talerz z serii KINKY PLATES.

Każdy talerz został wypalony w piecu dla utrwalenia kalkomanii i posiada z tyłu haczyk idealny do zawieszenia na ścianę.

Średnica talerza: 25 cm

PRZYPOMINAM TEŻ, ŻE OSOBY Z WARSZAWY MOGĄ ODEBRAĆ ZAMÓWIENIA W MOJEJ PRACOWNI NA WARSZAWSKICH BIELANACH.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

UWAGA: Talerz ma charakter czysto dekoracyjny i nie jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Stojak nie jest sprzedawany w zestawie z talerzem.

Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie talerze pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

Wszystkie KINKY PLATES, KINKY CNADLES oraz plakaty marki MATEOSLAYER'S DIGITAL ART wysyłane są bezpośrednio z pracowni artysty i można je łączyć z projektami marki PRZYGARNIJ VINTAGE oraz #MOMIDESIGN, lecz na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

Istnieje możliwość również odbioru osobistego zamówienia na terenie Warszawy w sklepie CENTRUM TWÓRCZE w Centrum Praskim Koneser lub w naszej pracowni na Bielanach. Po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt w którym z tych dwóch miejsc interesuje Państwa odbiór.

PLATE195