• Nowy

ŚWIECA SOJOWA - MIRRA I TONKA

55,00 zł
Brak podatku

Świeczka z wosku sojowego w przepięknej filiżance vintage o delikatnym zapachu mirry i fasolki tonki.

pojemność: 100 ml

czas palenia: do ok 15 h 

knot: drewniany 

produkt wegański

Dostępna jedna sztuka.

Przy finalizacji zakupu należy w komentarzu zamówienia (etap 3 - SPOSÓB DOSTAWY) wpisać numer paczkomatu, na który zostanie wysłane zamówienie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokałdym umyciu) można wykorzystać ponownie, a po dokładnym umyciu i wyparzeniu również w celach spożywczych

UWAGA: Nie należy pozostawiać świecy bez nadzoru w miejscu przebywania dzieci i zwierząt, oraz w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać palenia świecy w miejscach narażonych na przeciągi. Nie spożywać zawartości. 

Naczynko po wypalonej świecy można do mnie przesłać lub przynieść (dla osób z Warszawy) w celu ponownego zalania woskiem o zapachu takim samym lub innym. W tym celu zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez wiadomości na instagramie czy facebooku.

Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

Wszystkie świeczki, makramy oraz produkty vintage marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio z pracowni na warszawskich Bielanach i można je łączyć z projektami marki MATEOSLAYER'S DIGITAL ART oraz #MOMIDESIGN, lecz na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

2023sojowa018