• Nowy

ŚWIECA SOJOWA - SZAŁWIA I PACZULA

120,00 zł
Brak podatku

Świeczka w przepięknej lryształowej miseczce vintage z wosku sojowego o delikatnym zapachu szałwii i paczuli.

pojemność: 450 ml

czas palenia: ok 90 h 

knot: drewniany (trzy sztuki)

produkt wegański

Dostępna jedna sztuka.

Przy finalizacji zakupu należy w komentarzu zamówienia (etap 3 - SPOSÓB DOSTAWY) wpisać numer paczkomatu, na który zostanie wysłane zamówienie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Świeczkę jednorazowo należy palić około 2-3 godzin, aby roztopiony wosk układał się równomiernie (zapobiega to tworzeniu się tunelu). Przed każdym paleniem zaleca się przycięcie knota do wysokości max. 5 mm. Filiżankę po roztopionej świecy (po dokałdym umyciu) można wykorzystać ponownie, a po dokładnym umyciu i wyparzeniu również w celach spożywczych.

Naczynko po wypalonej świecy można do mnie przesłać lub przynieść (dla osób z Warszawy) w celu ponownego zalania woskiem o zapachu takim samym lub innym. W tym celu zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez wiadomości na instagramie czy facebooku.

Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni roboczych.

Jako, iż bliska naszemu sercu jest idea less waste wszystkie nasze świeczki pakujemy w materiały z odzysku, tj. wszystkie kartoniki, papier, poduszki powietrzne, folia bąbelkowa czy inne wypełnienie pochodzi z drugiej ręki.

Wszystkie świeczki oraz makramy marki PRZYGARNIJ VINTAGE wysyłane są bezpośrednio od artysty, więc na produkty od innych twórców należy złożyć osobne zamówienie.

sojowa318